Metrologic Optimus PDA 5701 El Terminali

Metrologic Optimus PDA 5701 El Terminali

Kdv Dahil : 1.135,97 TL
: 1.135,97 TL
:
Kategori : 2. El Ürün Pazarı
Marka: : METROLOGIC
Stok Kodu : BDMRHIKR
Fiyat : 450,00 USD + KDV
Adet :
94,66 TL den başlayan taksitlerle!!

Metrologic Optimus PDA 5701 kompakt ve saglam yapısı ile microsoft'un Windows CE.Net işletim sisteminin esnekliğini birleştiren Metrologic'in en son ürettiği PDA jenerasyonudur. Metrologic Optimus PDA 5701 perakende satış,depolar ve lojistik uygulamaları için dizayn edilmiştir.

Performans güçtür
Metrologic Optimus PDA 5701, sınıfında kablosuz mobil teknolojisi ile Microsoft,Intel,Agere ve diğerleri gibi yüksek teknoloji kullanan liderler arasındadır. Metrologic Optimus PDA 5701 , XScale PXA270 520MHz Mikroişlemci ve Microsoft Windows CE.NET 5.0 işletim sisteminin gücünü ve esnekliğini ön plana çıkararak , firmanızdaki mobil uygulamalarınızda size güç ve esneklik sunar.

Intel XScale Mikroişlemci bugün dünyayüzünde mevcut olan en yüksek performanslı mobil mikroişleci olup ileri batarya yönetim metodu ile pil ömrünün(vede kullanım süresinin) uzamasını sağlar.Microsoft un CE.NET işletim sistemi size ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde sağlayacak yazılım çözümlerini seçme özgürlüğü sunar.

Çok Yönlü ve dayanıklı
Metrologic Optimus PDA 5701 zor koşullardaki uygulamalara dayanacak şekilde dizayn edilmiştir. IP54 standardındadır. 1.2 m den defalarca yere düşmelere dayanıklıdır ve oldukça geniş yelpazedeki sıcaklık değişimlerine görevini sürdürür.Metrologic Optimus PDA 5701 her zorluk dercesindeki uygulamalar için uyumludur.

Renkli görüntü okuma kolaylığı
Metrologic Optimus PDA 5701 renkli TFT ekran konusunda en son teknolojiye sahiptir.Süper koyuluk ve nettlik ayarları ile ofis içi uygulamalar kadar ofis dışı uygulamalar içinde idealdir.


Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.